spadająca gwiazda

Poranny spadek EURUSD jest pierwszym krokiem do potwierdzenia wyrysywanej wczoraj spadającej gwiazdy na wykresie dziennym. Formacji dość istotnej dla niedźwiedzi. Neguje ona bowiem wygenerowany dzień wcześniej sygnał kupna, jakim było wybicie górą z kanału spadkowego. Znaczenie tej formacji wzmacnia fakt zwrotu z poziomu pokonanej w ostatnich dniach linii hossy.

GBPUSD: porażka byków

Poniedziałkowe wybicie GBPUSD powyżej linii oporu poprowadzonej po maksimach z ostatniego miesiąca (wykres dzienny), zakończyło się totalna porażką popytu. To wzmacnia stronę podażową, więc rozną szanse na osłabienie funta w relacji do dolara.

EURCHF: wrześniowy dołek

Kurs EURCHF spadł w okolice strefy wsparcia wyznaczonej przez dołek z września (wykres dzienny), a nawet ponizej, do 1.2755, pokonując o 9 pipsów wrześniowy historyczny dołek. Miano nadzieję, że ze wzgledu na jutrzejszą decyzją SNB ws. stóp procentowych (stopy nie zostana zmienione, ale ważny jest komunikat), nie będziemy świadkami ani silnego odbicia, ani też przełamania wsparć. Jednakwyprzedzenie, a także jutrzejsze posiedzenie SNB, każą wątpić w możliwość silniejszej przeceny już dziś.

Advertisements

About abwehra group

The Art&Science of Trading Gold
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s